Uğur Door

uğur door

1977 yılında kurulan

Sanayii firmamız, ahşap kapı ve pencere üretimi üzerine küçük bir atölye olarak faaliyetine başlamıştır. Firmamız bugün, teknolojik gelişmelere paralel olarak Panel Kapı ve MDF Kapı sektöründe kendine ait fabrikasında son teknoloji makinelerle ve büyük bir çalışan ailesine sahip müşteri odaklı tasarım ve üretim merkezine dönüşmüştür.

NASIL ÇALIŞIYORUZ

PROJE ANLAYIŞI

Projeli işlerde ihtiyaçlara uygun çözümler sunması, ahşaba duyulan tutku, tasarım ve kalite anlayışını sürekli geliştirmeye dayalı bir yaklaşım, üretim altyapısı üzerinde firmanın hızlı büyümesinde en önemli itici güç olmuştur. Makinelerin seri üretim gücünü mahir ellerin ustalığıyla birleştirmek, ahşabın doğallığı ve sıcaklığını yaşam alanlarına taşıyarak kaliteli ürünleri müşterilerine ekonomik şartlarda sunmaya devam etmek firmamızın ayırt edici özelliği olmuştur.

1977'den bu güne

1977
2022

uğur door

Ürün ve hizmet kalitesini geliştirebilmenin temeli olarak gördüğümüz,

bireysel katkıları ve ekip ruhunu, büyümemizin temel harcı olarak görmek. bağlılık duygusu içinde çalışabilecekleri, onlara güvenli, sağlıklı ve mutlu bir çalışma ortamı sağlamak önceliğimiz.

misyon

UĞURDOOR kalite standardını göstererek global bir marka olarak tanınmak. Her zaman ve her şartta, sosyal sorumluluk değerlerine sahip bir firma olarak hareket etmek.

SİZİN İÇİN

Kapı sektöründe kalite ve güvenin simgesiyiz…Ürünlerimiz üstün kalitesi ile çevreye uyumludur. El işçiliğine önem verilerek yapılmaktadır. Ürünlerimiz kişiselleştirilebilinir.

VİZYONUMUZ

Rekabet sahasında önceliğimizi müşteriyi memnun etmeye ve kaliteli ürünler üretmeyi hedeflemek.

AMACIMIZ

Müşterilerimizle, uzun vadeli ve karşılıklı güvene dayanan sadık müşteri stratejik ortak işbirliği içinde çalışmak.